Specjalistyczny salon RMS.pl w Białymstoku - pomiędzy hipermarketami, a handlem internetowym

Idea specjalistycznego salonu audio-video RMS.pl w Białymstoku narodziła się ponad 10 lat temu i była wynikiem zaniedbania znacznej części klientów w województwie podlaskim, którzy byli zmęczeni zakupami w hipermarketach i oczekiwali czegoś więcej niż sprzedaż wysyłkowa. Oferta salonu RMS.pl skierowana jest do osób, które, cenią sobie uczciwą politykę cenową sprzedawcy, oczekują komfortowej atmosfery podczas zakupów z możliwością przetestowania sprzętu, wymagają fachowej wiedzy sprzedawców oraz kompleksowej obsługi sprzedażowej jak i posprzedażowej. Gwarancją wiedzy i umiejętności pracowników Salonu RMS.pl jest prowadzony przez nich branżowy serwis informacyjny audio-video www.rms.pl, uczestnictwo w szkoleniach producenckich i międzynarodowych targach, oraz prowadzenie otwartych dla publiczności odsłuchów sprzętu audio.

Elementy wyróżniające Salon RMS.pl to:

Najpopularniejsze usługi jakie świadczymy:

Jakie korzyści niesie ze sobą kupowanie w salonie RMS.pl?

Współczesny rynek sprzętu audio-video to nieskończenie wielka mozaika producentów, marek, produktów, symboli i standardów przesyłu dźwięku i obrazu. Nawet najdroższy zakup najbardziej uznanych producentów nie jest gwarancją zadowolenia.

Tylko wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży audio-video pozwala na łączenie ze sobą komponentów i akcesoriów różnych marek i serii w spójną całość, która oferuje ponadprzeciętny stosunek jakości do ceny.

Stąd oferujemy Państwu doradztwo w wyborze sprzętu i akcesoriów do sprzętu stereo, zestawów kina domowego oraz instalacji audiowizualnych od poziomu domowego stereo do wielostrefowych przemysłowych systemów multimedialnych.

Płatność w salonie RMS.pl

Loga kart płątniczych akceptowanych w salonie RMS.pl

W naszym salonie można bez problemu dokonać płatności wszelkimi kartami płatniczymi jak Visa czy Mastercard, w tym z wykorzystaniem płatności zbliżeniowych i Apple Pay.

Oferujemy również dogodny system płatności ratalnych w oprocentowaniu równym 0%. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

RMS.pl współpracował lub współpracuje z:

Do grona stałych Klientów RMS.pl należą m.in.:

Właściciel salonu:


Właścicielem salonu jest firma "RAFKO" Rafał Koc
ul. Hetmańska 33B
15-727 Białystok

NIP: 966-153-92-26
REGON: 052253404
nr rejestrowy BDO: 00002487